Covers, underlays

home arrow_right Offer arrow_right Covers, underlays

Pokrowiec

na materac, kołdrę, poduszkę U1

Wykonany z tkaniny o gramaturze 135 g/m2 i składzie 10% poliester, powleczonej membraną poliuretanową o grubości 0,02 mm.

Pokrowiec na materac może być zapinany na zamek z dwóch stron lub mieć wszytą gumkę po obwodzie. W przypadku poduszki zapinana jest na zamek po krótszym boku. Sposób ten ułatwia zakładanie i zdejmowanie pokrowców.

Properties:

Pokrowiec zabezpiecza materac przed zabrudzeniami i przenikaniem czynników zakaźnych. Warstwa wierzchnia zapewani apacjentom bardzo wysoki komfort. Pokrowiec może być wykonany w dowolnym rozmiarze.

Size:

Pokrowiec na poduszkę: 70x80 cm
Pokrowiec na kołdrę: 160x200 cm
Pokrowiec na materac: 12x90x200 cm

Colors:
Reusable surgical clothing
Pokowiec z zamkiem na materac Pokrowic na poduszkę

Underlay

membrane U1

Podkład U1 to praktyczne rozwiązanie mające na celu ochronę pacjenta, pościeli i materaca. Podkład chroni pościel i materac przed zabrudzeniami.

Properties:

Dzięki wielowarstwowej konstrukcji, na która składają się zewnętrzne warstwy z tkaniny poliestrowej, wewnętrznej warstwy poliester/rayon i membrany poliuretanowej, podkład U1 spełnia kilka zadań. Wewnętrzna warstwa z domieszką sztucznego jedwabiu ma doskonałe właściwości absorpcyjne, dzięki czasu podkład chłonie jak gąbka. Membrana poliuretanowa chroni przed przenikaniem płynów w kierunku łóżka i pościeli, a także chroni przed przenikaniem mikroorganizmów w kierunku pacjenta.

Dzięki użyciu podkładu, oprócz komfortu pacjenta i zabezpieczenia epidemiologicznego, szpital oszczędza na kosztach prania. Podkład posiada skrzydełka po obu stronach, które zawinięte pod materac unieruchamiają podkład.

Size:

85x90 cm
tab width 45 cm

Colors:
Podkład chłonny

© 2024 Garmex

Designed by Foxmatic sp. z o.o.

×